Menu

Pamiętnik wywrotowca

Nic mnie nie zdziwi - ale nadal wiele może wkurzyć

NO TO WESOŁYCH!

wesoly_terrorysta
Ponieważ wiem, że wiele osób trafi na ten wpis ze strony głównej, albo dzięki Google, postaram się, aby moje życzenia były uniwersalne - dla wszystkich i na każdy rok.

Gdybym wrzucił tu jakiś głupi wierszyk, przeklejony żywcem z Google, pewnie i tak utonąłby on w zalewie tandetnych SMS-ów, które zaczną do Was przychodzić już od wigilijnego poranka. Dlatego, aby niejako odciąć się od nowej, świeckiej tradycji składania szablonowych, rymowanych życzeń, chciałbym Wam zadedykować kolędę.

Tą piękną pieśń pragnę skierować zwłaszcza do tych, którzy w ten czas nie cieszą się z nami, radośnie mruczącymi wokół choinki.

Zacznijcie się cieszyć. Nie żartuję.

A dla moich stałych, wiernych Czytelników - moi drodzy, wszystkiego naj-naj-najlepszego, uśmiechów rodziny i przyjaciół, samych szczerych życzeń przy opłatku, pyszności na stole, rozpasanego konsumpcjonizmu pod drzewkiem, zdrówka, śniegu, ciepła, steku z renifera i oby całe to komercyjne szaleństwo nie przysłoniło Wam tego, co w tym dniu najważniejsze.

A ponieważ jest duża szansa, że przed Sylwestrem już nic nie opublikuję, życzę Wam szampańskiej zabawy i najpiękniejszych petard, jakie możecie sobie kupić. Oraz radosnego wejścia w nowy, 2010 rok.

PS: tradycyjne podsumowanie mijającego roku zostanie tradycyjnie opublikowane już po jego zakończeniu, ale prawdopodobnie nie będzie to ani 1, ani 2 stycznia. Ale gdy się już pojawi, to wtedy złożę Wam pełniejsze życzenia na przyszły rok!

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Matriks] *.home.aster.pl

  I wzajemnie. Zdrowych, wesołych i przede wszystkim spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt. I oczywiście szampańskiego Sylwestra :)
  A na zakończenie, próbka, popularnych życzeń z jakiejś stronki: ""Gdy Mikołaj się dobija, otwórz szybko, daj mu w ryja" albo "Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie"... ja zostanę jednak przy tradycyjnych "Zdrowych, wesołych" :)

 • Gość: [Beata] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  WT - wszystkiego dobrego!

 • Gość: [slawkas] *.nat.umts.dynamic.eranet.pl

  Wesołych Świąt!
  Ao sms-ach z życzeniami mam inne zdanie - nie uważam je za tandetne. To znaczy są, ale tak jak większość tego co nas otacza. Masówka i szybkość. Dlatego doceńmy, że ktoś wie co to są za święta i chce chociaż w ten sposób dać znać, że gdzieś tam jesteśmy w jego pamięci. Zapisani.

 • Gość: [Beata] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  i słusznie Slawkas:)

 • odzywkadowlosow

  tu Beata...już po świętach chiałam tak pilnie zauwazyć...

 • Gość: [Beata] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no, dobra..Szczęśliwego Nowego Roku Beatko ..a dziękuję, Tobie również Wesoły:)

© Pamiętnik wywrotowca
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci